Toggle navigation
Kharkiv, Університетська, 16
bg
en
ua
pl
График
тренировки
Треньори
Цени
+38 050 050 68 30
Запиши се
Shop
вход
bg
en
ua
pl
ср
8
чт
9
пт
10
сб
11
нд
12
пн
13
вт
14
ср
15
чт
16
пт
17
сб
18
нд
19
пн
20
вт
21
ср
22
чт
23
пт
24
сб
25
нд
26
пн
27
вт
28
Studio 3
Studio 2
Studio 1
Personal
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
Games
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
08:15
08:30
08:45
09:00
Power
09:00 - 09:55 (55 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
09:15
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
09:45
10:00
10:15
TRX
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
10:30
10:45
11:00
11:15
Stretching
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
11:30
11:45
12:00
13:00
Games
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
13:15
13:30
13:45
14:00
Barre
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
14:15
14:30
14:45
15:00
Stretching
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Daryna Staruseva
Запиши се
Power
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
Barre TRX
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Daryna Staruseva
Запиши се
16:30
16:45
17:00
17:15
Stretching
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
17:30
17:45
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
18:15
Barre
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
18:45
19:00
TRX
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
19:15
Recovery
19:15 - 20:10 (55 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
19:30
Boxing
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
19:45
20:00
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
08:15
Games
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
08:30
08:45
09:00
09:15
Barre
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
09:30
09:45
10:00
10:15
Recovery
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
10:45
11:00
11:15
11:30
Stretching
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
11:45
12:00
TRX
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Hanna Semenenko
Запиши се
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Daryna Staruseva
Запиши се
13:30
13:45
14:00
14:15
Power
14:15 - 15:10 (55 Минути )
Daryna Staruseva
Запиши се
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 Минути )
Sergey Pukhov
Запиши се
Boxing
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Serhiy Ozhereliev
Запиши се
17:30
Power
17:30 - 18:25 (55 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Barre TRX
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
Games
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Serhiy Ozhereliev
Запиши се
19:00
19:15
19:30
19:45
Stretching
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
TRX
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
20:00
20:15
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
TRX
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
08:15
08:30
08:45
09:00
Hatha yoga
09:00 - 09:55 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
Games
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
09:30
09:45
10:00
Power
10:00 - 10:55 (55 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
10:15
Recovery
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
10:30
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
11:00
11:15
11:30
Barre TRX
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
11:45
12:00
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
12:45
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
13:15
13:30
13:45
14:00
15:00
15:15
15:30
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
Games
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
16:00
16:15
16:30
16:45
Stretching
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
Power
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
17:00
17:15
17:30
17:45
Barre
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
18:45
Power yoga
18:45 - 19:40 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
19:15
19:30
Boxing
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
19:45
20:00
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
08:15
08:30
08:45
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
09:15
TRX
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
09:30
Barre
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
09:45
10:00
10:15
Games
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
Boxing
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
10:30
Stretching
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
10:45
11:00
11:15
Power
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Dinara Yagudina
Запиши се
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
11:30
Recovery
11:30 - 12:25 (55 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
14:00
14:15
14:30
14:45
TRX
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
15:00
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
15:30
15:45
Power
15:45 - 16:40 (55 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
Boxing
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
16:00
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Julia Volovyk
Запиши се
16:30
16:45
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Stanislav Dominchak
Запиши се
17:30
17:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
09:30
09:45
10:00
Recovery
10:00 - 10:55 (55 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
10:15
Power
10:15 - 11:10 (55 Минути )
Roman Vachaev
Запиши се
10:30
10:45
11:00
11:15
Stretching
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Larisa Paladiychuk
Запиши се
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
Hatha yoga
12:30 - 13:25 (55 Минути )
Maria Kirey
Запиши се
12:45
13:00
13:15
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Serhiy Ozhereliev
Запиши се
13:45
14:00
14:15
Barre TRX
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
14:30
Games
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
14:45
15:00
15:15
Barre
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
15:30
Power
15:30 - 16:25 (55 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
15:45
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Serhiy Ozhereliev
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Valeria Chuzhikova
Запиши се
16:30
16:45
TRX
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Anton Paladiychuk
Запиши се
17:00
17:15
Kyiv
Zhylyanska, 41А
Obolonskyi Ave, 19
Верхогляда, 4Б (girls only)
Korolenkivska St, 4
Mykoly Bazhana Ave, 10А
Lviv
Shevchenka, 120
Панаса Мирного, 24
Kharkiv
Університетська, 16
София
бул. България, 109
Warsaw
St. Grzybowska, 43A
Този сайт използва бисквитки. Ползвайки сайта се съгласявате политиката за използване на бисквитки. За повезе информация посети нашия
Privacy Policy.
Ясно!