07:00
Barre
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
09:45
Stretching
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:00
Barre
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
10:15
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Hot Ass
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
12:15
TRX
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
Hot Ass
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:00
5Q (5 Qualities)
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:15
TRX
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:00
Hatha yoga
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
15:15
Power
15:15 - 16:10 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
16:00
Cycle
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
16:15
Stretching
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Recovery
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
17:45
Cycle
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:15
Boxing
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
18:45
19:00
Cycle 60 min
19:00 - 20:00 (60 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
19:15
Hot Ass
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
19:45
20:00
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
20:45
21:00
21:15
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
07:30
Climb
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
08:00
Barre Classic
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Power 100
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Stretching
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:30
Hot Ass
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:45
5Q (5 Qualities)
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:55 (55 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:15
DJ Ride 
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:30
Climb
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:45
Cycle
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
13:30
Climb
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 Минути )
Anna Mazna
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
15:00
15:15
Hot Ass
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
15:30
Barre
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
16:00
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre Classic
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
16:45
Climb
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
17:00
Boxing UA
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
17:45
18:00
Power yoga
18:00 - 18:55 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
Boxing
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
18:15
Games
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
18:45
19:00
Boxing
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
19:15
TRX
19:15 - 20:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Anastasia Kovalova
Запиши се
19:45
Stretching
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:00
Boxing
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
20:15
Power
20:15 - 21:10 (55 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
20:30
Stretching
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Anastasia Kovalova
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
21:15
21:30
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
08:30
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:00
Barre Classic
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
RUN
09:00 - 10:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
09:15
Power
09:15 - 10:10 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
09:30
Cycle
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
09:45
Boxing
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
10:00
Power yoga
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
10:30
Games
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:45
Boxing
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
Cycle
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
11:15
Animal
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
11:30
11:45
Games
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
12:00
Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
13:00
Hot Ass
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
13:45
TRX
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
14:00
Recovery
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:15
Hot Ass
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
14:45
Power
14:45 - 15:40 (55 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:45
16:00
Barre Classic
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
16:15
Hot Ass
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:30
16:45
Hot Ass
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
17:00
Stretching
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
17:15
TRX
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
17:30
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
18:00
Barre
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
18:15
Hot Ass
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Yulia Borovlyova
Запиши се
18:30
18:45
Climb
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
19:00
Stretching
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
19:15
19:30
19:45
Power
19:45 - 20:40 (55 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
20:00
Barre
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
20:15
20:30
08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Serhii Sychov
Запиши се
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Roman Kushnirenko
Запиши се
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
11:15
Power yoga
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Serhii Sychov
Запиши се
12:00
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
12:30
Barre Classic
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:45
Hot Ass
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
13:15
13:30
Recovery
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Serhii Sychov
Запиши се
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
14:15
14:30
Barre
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Serhii Sychov
Запиши се
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
15:30
Hatha yoga
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
15:45
Hot Ass
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Serhii Sychov
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Artem Khilinich
Запиши се
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Anastasia Kovalova
Запиши се
16:45
Games
16:45 - 17:30 (45 Минути )
Ilona Kravchenko 
Запиши се
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
17:15
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Anastasia Kovalova
Запиши се
17:45
18:00
TRX
18:00 - 18:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko 
Запиши се
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Roman Savitskyi
Запиши се
18:45
Stretching
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Anastasia Kovalova
Запиши се
19:00
Hot Ass
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Ilona Kravchenko 
Запиши се
19:15
19:30
19:45
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 Минути )
Ilona Kravchenko 
Запиши се
20:15
20:30
20:45
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
RUN
07:00 - 08:00 (60 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
07:15
Cycle
07:15 - 08:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
07:45
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
Barre Classic
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
08:45
Hot Ass
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
10:15
TRX
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:30
Barre
10:30 - 11:15 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
10:45
CYCLE UA
10:45 - 11:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
11:15
Power
11:15 - 12:10 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 Минути )
Oksana Almyasheva
Запиши се
11:45
Power 100
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Oleksandr Zhurba
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Svitlana Saprykyna
Запиши се
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
13:30
Hot Ass
13:30 - 14:15 (45 Минути )
Sergiy Glavatskiy
Запиши се
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Alina Tereshchenko
Запиши се
14:00
GAMES UA
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
14:30
Climb
14:30 - 15:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 Минути )
Yana Povna
Запиши се
15:00
Power
15:00 - 15:55 (55 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
15:30
Hot Ass
15:30 - 16:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
16:15
Games
16:15 - 17:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
16:45
Hatha yoga
16:45 - 17:40 (55 Минути )
Olena Kozarezova
Запиши се
17:00
17:15
Games
17:15 - 18:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
17:45
Animal
17:45 - 18:30 (45 Минути )
Артем Подгорный
Запиши се
18:00
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
19:00
Hot Ass
19:00 - 19:45 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
19:15
Power
19:15 - 20:10 (55 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
20:00
Climb
20:00 - 20:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
20:15
Stretching
20:15 - 21:00 (45 Минути )
Ivan Guzovatyy
Запиши се
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 Минути )
Maria Volkova
Запиши се
21:15
21:30
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
07:45
08:00
Hatha yoga
08:00 - 08:45 (45 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 Минути )
Александр Максимчук
Запиши се
08:30
TRX
08:30 - 09:15 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
08:45
Hot Ass
08:45 - 09:30 (45 Минути )
Ilona Kravchenko 
Запиши се
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 Минути )
Алексей Алфёров
Запиши се
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 Минути )
Anna Pudenkova
Запиши се
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 Минути )
Max Tsyvynda
Запиши се
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 Минути )
Evgen Zhovtenko
Запиши се
10:45
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:45 (45 Минути )
Olga Ivchenko
Запиши се
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 Минути )
Oleksii Pasyuga
Запиши се
11:30
11:45
TRX
11:45 - 12:30 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
12:45
Power
12:45 - 13:40 (55 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се
13:00
Hatha yoga
13:00 - 13:55 (55 Минути )
Victoria Tsygan
Запиши се
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 Минути )
Анна Коваленко
Запиши се
13:30
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 Минути )
Роман Осипов
Запиши се
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 Минути )
Vitaliy Badun
Запиши се