08:30
Power
08:30 - 09:25 (55 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
08:45
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 min. )
Yelyzaveta Chypurko
Zapisz się
09:15
09:30
Climb
09:30 - 10:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
09:45
Games
09:45 - 10:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
10:15
Stretching
10:15 - 11:00 (45 min. )
Yelyzaveta Chypurko
Zapisz się
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
10:45
11:00
Games
11:00 - 11:45 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
11:15
Power yoga
11:15 - 12:10 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
12:00
Dance Mix
12:00 - 12:45 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
12:15
Boxing
12:15 - 13:00 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
12:30
Barre Classic
12:30 - 13:15 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
12:45
Hot Ass
12:45 - 13:30 (45 min. )
Ivan Guzovatyy
Zapisz się
13:00
Cycle
13:00 - 13:45 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
13:15
Dance Mix
13:15 - 14:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
13:30
Recovery
13:30 - 14:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
14:00
Climb
14:00 - 14:45 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
14:15
CYCLE UA
14:15 - 15:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
14:30
Barre
14:30 - 15:15 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
14:45
Games
14:45 - 15:30 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
15:00
Hot Ass
15:00 - 15:45 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
15:30
Power yoga
15:30 - 16:15 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
15:45
Hot Ass
15:45 - 16:30 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
16:30
Barre
16:30 - 17:15 (45 min. )
Anastasia Kovalova
Zapisz się
16:45
17:00
Boxing
17:00 - 17:45 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
17:15
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 min. )
Anastasia Kovalova
Zapisz się
17:45
18:00
18:15
18:30
Boxing
18:30 - 19:15 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
18:45
Stretching
18:45 - 19:30 (45 min. )
Anastasia Kovalova
Zapisz się
19:00
19:15
07:00
Games
07:00 - 07:45 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
RUN
07:00 - 08:00 (60 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
07:15
Cycle
07:15 - 08:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
07:30
Barre
07:30 - 08:15 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
07:45
08:00
Power
08:00 - 08:55 (55 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
08:30
Barre Classic
08:30 - 09:15 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
08:45
Hot Ass
08:45 - 09:30 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
09:00
Boxing
09:00 - 09:45 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
09:15
Games
09:15 - 10:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
09:30
Stretching
09:30 - 10:15 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 min. )
Svitlana Saprykyna
Zapisz się
10:00
Climb
10:00 - 10:45 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
10:15
TRX
10:15 - 11:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
10:30
Barre
10:30 - 11:15 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
10:45
CYCLE UA
10:45 - 11:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
11:00
Boxing
11:00 - 11:45 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
11:15
Power
11:15 - 12:10 (55 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
11:45
Power 100
11:45 - 12:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 min. )
Svitlana Saprykyna
Zapisz się
12:30
Hatha yoga
12:30 - 13:25 (55 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
12:45
Games
12:45 - 13:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
13:00
Boxing
13:00 - 13:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
13:30
Hot Ass
13:30 - 14:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
14:00
GAMES UA
14:00 - 14:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
14:30
Climb
14:30 - 15:15 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
14:45
Barre
14:45 - 15:30 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
15:00
Power
15:00 - 15:55 (55 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
15:15
Cycle
15:15 - 16:00 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
15:30
Hot Ass
15:30 - 16:15 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
16:00
Boxing
16:00 - 16:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
16:15
Barre TRX
16:15 - 17:00 (45 min. )
Катерина Глушко
Zapisz się
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
17:00
17:15
Games
17:15 - 18:00 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
17:30
Boxing
17:30 - 18:15 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
17:45
Animal
17:45 - 18:30 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
18:00
Stretching
18:00 - 18:45 (45 min. )
Катерина Глушко
Zapisz się
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
19:00
Hatha yoga
19:00 - 19:55 (55 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
19:15
Power
19:15 - 20:10 (55 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
19:30
Cycle
19:30 - 20:15 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
20:00
Climb
20:00 - 20:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
20:15
Hatha yoga
20:15 - 21:10 (55 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
20:30
Games
20:30 - 21:15 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
20:45
21:00
Stretching
21:00 - 21:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
21:15
21:30
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
07:15
Power
07:15 - 08:10 (55 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
07:45
08:00
Barre
08:00 - 08:45 (45 min. )
Yelyzaveta Chypurko
Zapisz się
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
08:30
TRX
08:30 - 09:15 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
08:45
Hatha yoga
08:45 - 09:40 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 min. )
Yelyzaveta Chypurko
Zapisz się
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
10:15
Climb
10:15 - 11:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
10:45
11:00
Stretching
11:00 - 11:45 (45 min. )
Yelyzaveta Chypurko
Zapisz się
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
11:30
11:45
12:00
Power Barre
12:00 - 12:45 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
12:15
Cycle
12:15 - 13:00 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
12:45
Power
12:45 - 13:40 (55 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
13:00
Hatha yoga
13:00 - 13:55 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
13:30
13:45
Boxing
13:45 - 14:30 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
14:15
5Q (5 Qualities)
14:15 - 15:00 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
14:30
Stretching
14:30 - 15:15 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
14:45
Cycle
14:45 - 15:30 (45 min. )
Anastasia Chekurda
Zapisz się
15:00
Games
15:00 - 15:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
15:15
Stretching
15:15 - 16:00 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
15:45
Cycle
15:45 - 16:30 (45 min. )
Anastasia Chekurda
Zapisz się
16:00
Hot Ass
16:00 - 16:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
16:15
Recovery
16:15 - 17:10 (55 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
16:30
Climb
16:30 - 17:15 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
16:45
Boxing
16:45 - 17:30 (45 min. )
Oleksii Pasyuga
Zapisz się
17:00
TRX
17:00 - 17:45 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
17:15
Cycle
17:15 - 18:00 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
17:30
Barre
17:30 - 18:15 (45 min. )
Roman Kushnirenko
Zapisz się
17:45
Climb
17:45 - 18:30 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
18:00
Games
18:00 - 18:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
18:15
Cycle
18:15 - 19:00 (45 min. )
Anastasia Chekurda
Zapisz się
18:30
Barre
18:30 - 19:15 (45 min. )
Roman Kushnirenko
Zapisz się
18:45
Boxing
18:45 - 19:30 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
19:00
Games
19:00 - 19:45 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
19:15
Cycle
19:15 - 20:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
19:30
Barre
19:30 - 20:15 (45 min. )
Roman Kushnirenko
Zapisz się
19:45
Boxing
19:45 - 20:30 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
20:00
Power
20:00 - 20:55 (55 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
20:30
Barre
20:30 - 21:15 (45 min. )
Roman Kushnirenko
Zapisz się
20:45
21:00
Boxing
21:00 - 21:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
21:15
21:30
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
RUN
07:00 - 08:00 (60 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
07:15
Stretching
07:15 - 08:00 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
07:30
Power
07:30 - 08:25 (55 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
07:45
08:00
Cycle
08:00 - 08:45 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
08:15
Power yoga
08:15 - 09:00 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
08:30
Climb
08:30 - 09:15 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
08:45
Games
08:45 - 09:30 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
09:00
Cycle
09:00 - 09:45 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
09:15
Barre Classic
09:15 - 10:00 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
09:30
Hot Ass
09:30 - 10:15 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
09:45
Animal
09:45 - 10:30 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
10:00
Boxing
10:00 - 10:45 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
10:15
Power yoga
10:15 - 11:10 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
10:30
Cycle
10:30 - 11:15 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
10:45
TRX
10:45 - 11:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
11:00
Climb
11:00 - 11:45 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
11:15
Boxing Pro 
11:15 - 12:15 (60 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
11:30
Barre
11:30 - 12:15 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
12:00
Cycle
12:00 - 12:45 (45 min. )
Анна Коваленко
Zapisz się
12:15
Hot Ass
12:15 - 13:00 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
12:30
Stretching
12:30 - 13:15 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
12:45
Boxing
12:45 - 13:30 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
13:15
Cycle
13:15 - 14:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
13:30
Barre
13:30 - 14:15 (45 min. )
Maryna Piskun
Zapisz się
13:45
Stretching
13:45 - 14:30 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
14:00
Games
14:00 - 14:45 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
14:15
Cycle
14:15 - 15:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
14:30
Barre Classic
14:30 - 15:15 (45 min. )
Maryna Piskun
Zapisz się
14:45
Climb
14:45 - 15:30 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
15:00
TRX
15:00 - 15:45 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
15:15
Boxing
15:15 - 16:00 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
15:30
Cycle
15:30 - 16:15 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
15:45
Barre
15:45 - 16:30 (45 min. )
Катерина Глушко
Zapisz się
16:00
Games
16:00 - 16:45 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
16:15
Boxing
16:15 - 17:00 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
16:30
Hot Ass
16:30 - 17:15 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
16:45
Barre
16:45 - 17:30 (45 min. )
Anna Tymoshchuk
Zapisz się
17:00
Games
17:00 - 17:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
17:15
Boxing
17:15 - 18:00 (45 min. )
Oleksandr Zhurba
Zapisz się
17:30
17:45
Hatha yoga
17:45 - 18:40 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
18:00
Hot Ass
18:00 - 18:45 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
18:15
TRX
18:15 - 19:00 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
18:30
Cycle
18:30 - 19:15 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
18:45
Boxing UA
18:45 - 19:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
19:00
Barre Classic
19:00 - 19:45 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
19:15
Brave Games
19:15 - 20:00 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
19:30
19:45
Boxing UA
19:45 - 20:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
20:00
Power yoga
20:00 - 20:55 (55 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
20:15
TRX
20:15 - 21:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
20:30
Cycle
20:30 - 21:15 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
20:45
21:00
21:15
Hot Ass
21:15 - 22:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
21:30
21:45
07:00
Hatha yoga
07:00 - 07:45 (45 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
07:30
Boxing
07:30 - 08:15 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
07:45
Climb
07:45 - 08:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
08:00
Stretching
08:00 - 08:45 (45 min. )
Катерина Глушко
Zapisz się
08:15
Power
08:15 - 09:10 (55 min. )
Evgen Zhovtenko
Zapisz się
08:30
Cycle
08:30 - 09:15 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
08:45
Boxing
08:45 - 09:30 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 min. )
Катерина Глушко
Zapisz się
09:15
09:30
Games
09:30 - 10:15 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
09:45
Stretching
09:45 - 10:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
10:00
Barre Classic
10:00 - 10:45 (45 min. )
Daria Sereda
Zapisz się
10:15
10:30
Power
10:30 - 11:25 (55 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
10:45
Hot Ass
10:45 - 11:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
11:00
Barre
11:00 - 11:45 (45 min. )
Daria Sereda
Zapisz się
11:15
Boxing
11:15 - 12:00 (45 min. )
Роман Осипов
Zapisz się
11:30
Cycle
11:30 - 12:15 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
11:45
Hot Ass
11:45 - 12:30 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
12:00
Stretching
12:00 - 12:45 (45 min. )
Daria Sereda
Zapisz się
12:15
TRX
12:15 - 13:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
12:30
Boxing
12:30 - 13:15 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
12:45
Climb
12:45 - 13:30 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
13:00
Barre
13:00 - 13:45 (45 min. )
Daria Sereda
Zapisz się
13:15
Games
13:15 - 14:00 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
13:30
Boxing
13:30 - 14:15 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
13:45
Hot Ass
13:45 - 14:30 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
14:00
5Q (5 Qualities)
14:00 - 14:45 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
14:15
TRX
14:15 - 15:00 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
14:30
Cycle
14:30 - 15:15 (45 min. )
Anastasia Chekurda
Zapisz się
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
15:00
Hatha yoga
15:00 - 15:55 (55 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
15:15
Power
15:15 - 16:10 (55 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
15:30
Boxing
15:30 - 16:15 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
15:45
Stretching
15:45 - 16:30 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
16:00
Cycle
16:00 - 16:45 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
16:15
Stretching
16:15 - 17:00 (45 min. )
Maria Volkova
Zapisz się
16:30
Games
16:30 - 17:15 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
16:45
Recovery
16:45 - 17:40 (55 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
17:00
17:15
Hatha yoga
17:15 - 18:10 (55 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
17:30
TRX
17:30 - 18:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
17:45
Cycle
17:45 - 18:30 (45 min. )
Anastasia Chekurda
Zapisz się
18:00
Climb
18:00 - 18:45 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
18:15
Boxing
18:15 - 19:00 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
18:30
TRX
18:30 - 19:15 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
18:45
19:00
Cycle 60 min
19:00 - 20:00 (60 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
19:15
Hot Ass
19:15 - 20:00 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
19:30
Games
19:30 - 20:15 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
19:45
20:00
20:15
Cycle
20:15 - 21:00 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
20:30
Power
20:30 - 21:25 (55 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
20:45
21:00
21:15
07:00
Cycle
07:00 - 07:45 (45 min. )
Алексей Алфёров
Zapisz się
07:15
Games
07:15 - 08:00 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
07:30
Climb
07:30 - 08:15 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
07:45
Boxing
07:45 - 08:30 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
08:00
Barre Classic
08:00 - 08:45 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
08:15
Cycle
08:15 - 09:00 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
08:30
Power 100
08:30 - 09:15 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
08:45
Stretching
08:45 - 09:30 (45 min. )
Артем Подгорный
Zapisz się
09:00
Barre
09:00 - 09:45 (45 min. )
Oksana Almyasheva
Zapisz się
09:15
Boxing
09:15 - 10:00 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
09:30
Power
09:30 - 10:25 (55 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
09:45
Cycle
09:45 - 10:30 (45 min. )
Svitlana Saprykyna
Zapisz się
10:00
Hatha yoga
10:00 - 10:45 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
10:15
Boxing
10:15 - 11:00 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
10:30
Hot Ass
10:30 - 11:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
10:45
5Q (5 Qualities)
10:45 - 11:30 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
11:00
Hatha yoga
11:00 - 11:55 (55 min. )
Olga Ivchenko
Zapisz się
11:15
DJ Ride 
11:15 - 12:00 (45 min. )
Max Tsyvynda
Zapisz się
11:30
Climb
11:30 - 12:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
11:45
Power
11:45 - 12:40 (55 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
12:00
Boxing
12:00 - 12:45 (45 min. )
Roman Savitskyi
Zapisz się
12:15
Stretching
12:15 - 13:00 (45 min. )
Alina Tereshchenko
Zapisz się
12:30
Climb
12:30 - 13:15 (45 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
12:45
Cycle
12:45 - 13:30 (45 min. )
Александр Максимчук
Zapisz się
13:00
TRX
13:00 - 13:45 (45 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
13:15
Barre
13:15 - 14:00 (45 min. )
Anna Pudenkova
Zapisz się
13:30
Climb
13:30 - 14:15 (45 min. )
Sergiy Glavatskiy
Zapisz się
13:45
14:00
Power
14:00 - 14:55 (55 min. )
Vitaliy Badun
Zapisz się
14:15
Recovery
14:15 - 15:10 (55 min. )
Anna Mazna
Zapisz się
14:30
Boxing
14:30 - 15:15 (45 min. )
Artem Khilinich
Zapisz się
14:45
Hot Ass
14:45 - 15:30 (45 min. )
Ivan Guzovatyy
Zapisz się
15:00
15:15
Hot Ass
15:15 - 16:00 (45 min. )
Alina Tereshchenko
Zapisz się
15:30
Barre
15:30 - 16:15 (45 min. )
Roman Kushnirenko
Zapisz się
15:45
Stretching